Music clubMusic club TABU Kroměříž je stylový, prestižní klub v samotném centru Kroměříže. Pouhých 50 metrů od Velkého náměstí se nachází prostory, které Vás očarují originálním designem.

V Music clubu TABU Kroměříži si užijete 80. a 90. léta a to nejlepší ze současnosti. Klub si klade za cíl vytvořit program dle profilu zákazníka. Oblíbené se staly tematické večírky věnované domácím, nebo světovým hvězdám, ale i kino párty. Modní přehlídky, erotické show, ale i známé osobnosti, to vše patří do tohoto designového klubu v centru Kroměříže. Užijte si svítící parket, speciálně osvětlený bar, ale i příjemnou obsluhu.

Music Club TABU Kroměříž nabízí velký výběr nealkoholických a alkoholických nápojů. Speciální nabídka rumů, whisky, ale burbonů vás nadchne. Na chuť si můžete dát doutník, ale i čerstvé domácí bagety, které děláme v naší kuchyni. Zkrátka každý si přijde na své.

Music Club Tabu Kroměříž je také často vyhledáván různými společnostmi, které zde pořádají svoje vlastní firemní večírky, spojené s rautem a prvotřídní zábavou. Neváhejte se nás kontaktovat.

Music Club Tabu Kroměříž si vyhrazuje právo nevpustit podnapilé a nevhodně oblečené hosty. Provozní řád je k nahlednutí u vchodu do klubu. Informace vám poskytne i provozní klubu. Připomínky a dotazy posílejte na info@TABUclub.cz

Těšíme se na vaší návštěvu.


O klubu

  • Profesionální DJ′s
  • 80. a 90. léta
  • To nejlepší ze současnosti
  • Jediný DESIGN CLUB v Kroměříži
Jediný design club v Kroměříži
Aktuální akce
Nová galerie